استفاده از گلاب 4 لیتری در پرورش ماهی های سرد آبی

روش تهیه گلاب 4 لیتری حاضر ساده و مواد اولیه فراوان است و عصاره گل رز تهیه شده دارای اثر ضد افسردگی است، می تواند به طور موثر در تهیه داروی ضد افسردگی استفاده شود، کاربرد عصاره گل رز در تهیه داروی ضد افسردگی را درک می کند، گل سرخ را باز کرده است. ارزش و استفاده جدید از گل، و سپس متوجه استفاده جدید در تهیه داروهای ضد افسردگی.

این اختراع در اجرای بتن می باشد و کاربرد عصاره گل رز در تهیه داروی ضدافسردگی، این عصاره گل رز، خشک شده، آسیاب شده به پودر درشت متقاطع 20-30 مش الک، 10 برابر روغن شروود عصاره رفلاکس اضافه می کند.

1 ساعت چربی زدایی از وزن گل رز، مایع روغن شروود را دور می اندازد، ضایعات دارویی گل رز پس از چربی زدایی روغن شروود را تبخیر می کند، 10 برابر غلظت جرمی گل رز اضافه می کند و 60% اتانول خیساندن 0.5 ساعت، عصاره گیری رفلاکس 2 بار، هر 1 ساعت، فیلتر، فیلتر ادغام می شود.

گلاب

اتانول را تحت فشار کاهش یافته بازیابی کنید تا بوی الکل نداشته باشید، به محلول غلیظ 50 درجه سانتیگراد با چگالی نسبی 1.10-1.20 تغلیظ شود، محلول غلیظ آب مقطر را اضافه کرده و پراکنده شود تا حاوی مقدار داروی خام 0. 3g/ml مایع پراکنده باشد.

رزین جذب ماکرو متخلخل AB-8 روی مایع پراکنده، ابتدا با 2 برابر حجم ستون آب مقطر شستشو داده شده، آب را دور بریزید؛ سپس از 3 برابر حجم ستون برای شستشو با اتانول 10 درصد استفاده کنید، شوینده را دور بریزید، سپس با اتانول 80 درصد شستشو دهید.

با غلظت جرمی 6 برابر حجم ستون، محلول شستشوی اتانول را با غلظت جرمی 80% جمع آوری کنید، اتانول را تحت فشار کاهش یافته بازیابی کنید، در دمای 50 درجه سانتی گراد خشک و پودر کنید و عصاره گل رز را بدست آورید. محتوای کل فلاونوئیدهای موجود در گل رز. عصاره بیش از 63٪ است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.