انفجار لوله پلی اتیلن بزرگ باعث شیوع بیماری در ترکمنستان شد

اندازه گیری: در هنگام پذیرش لوله پلی اتیلن بزرگ به انبار، اندازه گیری انتخابی متوسط قطر لوله و میانگین ضخامت دیواره با کولیس، میکرومتر یا متر اندازه گیری لازم است، مقادیر باید بین حداقل و حداکثر مطابق با اسناد نظارتی برای لوله.

همچنین مطلوب است که یک قطعه لوله را از نظر آزمایش کنید: ازدیاد طول نسبی در هنگام شکست، که مقدار آن نباید کمتر از الزامات اسناد نظارتی باشد، علاوه بر این، هنگامی که لوله کشیده می شود، به وضوح مشاهده می شود که آیا کم است یا خیر.

در تولید از پلی اتیلن با کیفیت استفاده شد. آزمایشگاه های مجهز به ماشین های انفجاری برای این آزمایش اکنون در هر منطقه در دسترس هستند و بودجه ای که برای آن صرف می شود (از 100 تا 150 UAH – طبق توافق) بسیار کمتر از هزینه های احتمالی برچیدن لوله با کیفیت پایین است.

اگر لوله ای با کیفیت پایین در هر مرحله از کنترل و همچنین مجموعه ای ناقص از اسناد همراه یافت شد، باید بلافاصله با تامین کننده درخواست تعویض کنید و در صورت امتناع، با بازرسی دولتی معماری اوکراین تماس بگیرید.

ما امیدواریم که این توصیه های ساده به شما کمک کند تا از میان تامین کنندگان لوله های پلی اتیلن در بازار اوکراین یک شریک واقعا قابل اعتماد را انتخاب کنید که نشان دهنده یک لوله با کیفیت مناسب است.

 

1. آ. گورسکی. در مورد کیفیت لوله های پلی اتیلن برای ساخت و تعمیر خطوط لوله گاز. – ISPM – شماره 1، 2005. – ص 19.

2. آ. شستوپال، آ. گورسکی. مشکلات تضمین کیفیت تولید داخلی لوله های پلی اتیلن برای خطوط لوله گاز. – ISPM – شماره 1، 2006. – ص 20.

3. پلی اتیلن طبیعی در تولید لوله. آیا امکان دارد؟ لوله های پلیمری اوکراین. – شماره 1، 2006. – S. 21-23.

4. A. Shestopal، V. Gohfeld، O. Gursky. لوله های پلی اتیلن برای تامین گازهای قابل احتراق. Trivaє robot z تجدید نظر در استاندارد ملی. – ISPM – شماره 2، 2006. – ص 10.

هنگام انتخاب لوله برای نصب سیستم گرمایش، گرمایش از کف یا تامین آب یک خانه مدرن، انتخاب دشواری در طیف گسترده ای از مواد با ترکیب و کیفیت مختلف دارید.

این مقاله بسته به علامت گذاری و هدف آن به عنوان دستیار در انتخاب صحیح لوله های پلی اتیلن و فلزی پلاستیکی عمل می کند. انواع لوله های پلی اتیلن را در نظر بگیرید: PE، PE-RT، PE-X، PE-Xa، PE-Xb، PE-Xc، Pe-Xd و ویژگی های آنها.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.