بازرگانی سنگ گوهره لرستان در تهران

سنگ گوهره لرستان به عنوان یکی از بهترین سنگ های مرمریت طبیعی در بازار تهران و دیگر مراکز استان ها طرفداران زیادی دارد. شرکت های بازرگانی فروش و صادراتی این سنگ را به صورت کوپه و فرآوری شده عرضه و صادرات می کنند. به علت تنوع بالای این نوع سنگ، شناخت و روش های تشخیص بهترین مدل ها متناسب با نیاز و نوع کاربرد آنها امری ضروری است.

بازرگانی سنگ گوهره لرستان در تهران

راه های تشخیص بهترین طرح سنگ گوهره

راه های تشخیص بهترین طرح سنگ گوهرهسنگ مرمریت گوهره از خانواده سنگ های آهکی است که قابلیت بکارگیری در میحط های داخلی و خارجی ساختمان ها را دارا می باشد. این نوع سنگ از نظر رنگبندی دارای طیف وسیعی است اما پرفروش ترین آنها رنگهای کرم روشن و کرم بژ هستند.

کاربردهای متعدد و متنوع این محصول موجب شده تا برخی خریداران در انتخاب نمونه های اصلی و درجه یک دچار تردید شوند. برای اینکه بتوانید نسبت به بودجه خود بهترین طرح سنگ گوهره اصل را خریداری کنید، همواره موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

  • سنگ گوهره درجه یک رنگ براق و شفافی دارد.
  • قابلیت جذب آب در این نوع سنگ زیاد نیست.
  • انعکاس نور یکی دیگر از جذابیت های این نوع سنگ است.
  • رنگ های کرم و بژ درجه یک گوهره بدون رگه هستند.
  • قابلیت صیقل پذیری زیادی دارند و در اندازه های مختلف تولید و برش داده می شوند.

با توجه به این فاکتورها می توان گفت که از این نوع سنگ می توان در نمای داخلی و همچنین خارجی انواع ساختمان ها بدون محدودیت استفاده نمود.

قیمت ضمانتی سنگ گوهره لرستان

قیمت ضمانتی سنگ گوهره لرستاناز آنجایی که سنگ مرمریت گوهره قابلیت انعکاس نور را دارد، انتخاب مناسبی برای قاب آسانسورها، نمای داخلی و سنگ کابینت آشپزخانه است. عدم نفوذ پذیری آب نیز موجب شده تا این محصول گزینه اول برای سنگ راه پله، راه رو و همچنین مکان های عمومی باشد.
سنگ فرش پارکینگ، سنگ کف واحدهای مسکونی و اداری و استفاده در واحدهای تجاری از دیگر کاربردهای انواع سنگ گوهره لرستان به شمار می روند. یکی از فاکتورهای مهم که بویژه برای خریداران عمده اهمیت زیادی دارد، قیمت خرید این محصول است.

عوامل زیادی در تعیین قیمت سنگ گوهره تاثیرگذار هستند که هر کدام می توانند موجب افزایش یا قیمت آن شوند. به عنوان مثال کیفیت فرآوری مانند برش، نوع رزین و شیوه و کیفیت ساب دادن سنگ می تواند نقش مهمی در قیمت روز این محصول داشته باشد.

ضخامت و ابعاد سنگ، شفافیت و یکدست بودن رنگ آن در کنار ضخامت سنگ مرمریت گوهره نیز از دیگر موارد مهم و اساسی در فرآیند تعیین نرخ هر متر مربع از این نوع سنگ ساختمانی به شمار می روند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.