تولیدی سنگ چینی ازنا اسلب لرستان

تولیدی سنگ چینی ازنا اسلب لرستان یکی از بزرگ ترین معادن و تولیدی های سنگ است که با استفاده از دستگاه های مخصوص و کادر فنی مجرب اقدام به فرآوری این نوع سنگ در شکل ها و طرح های مختلف می نماید.

سنگ چینی ازنا اسلب لرستان در گروه سنگ های مرمریت قرار دارد و جزء یکی از سنگ های مقاوم و زیبا می باشد که در بسیاری از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

تولیدی سنگ چینی ازنا اسلب لرستان

فرق سنگ چینی مرمریت با اسلب

فرق سنگ چینی مرمریت با اسلب سنگ چینی مرمریت و اسلب از سنگ های بسیار پر کاربرد و مشهور ایرانی هستند که در صنعت ساختمان سازی بسیار کاربرد دارند. این سنگ ها در عین شباهت زیادی که به هم دارند دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که سبب تفاوت آنها می گردد. در ادامه این مطلب قصد داریم که به بیان ویژگی ها و ذکر تفاوت های هر یک از این سنگ ها بپردازیم.

سنگ اسلب به دلیل شفافیت بالایی که دارد، در زمره سنگ های کریستالی محسوب می شود. این سنگ دارای زمینه سفید با رگه هایی از رنگ های طوسی و مشکی نامنظم است که زیبایی ظاهری زیادی دارد.
یکی از مشخصه های این نوع سنگ این است که به دلیل جنس کریستالی بودن انعکاس نور زیادی دارد و برای استفاده در محیط های کم نور بسیار مناسب است. تنوع این سنگ ها در میزان رگه های طوسی و مشکی است که بعضی از آنها در زمینه های تیره تر و خطوط بیشتر و بعضی در زمینه های روشن تری هستند.
این سنگ ها به صورت برش داده شده و در اندازه های استاندارد وارد بازار می شوند و قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های مشابه خارجی و داخلی دارند. از این سنگ ها می توان در بسیاری از سالن های مجلل، بخش های داخلی ساختمان مانند حمام و آشپزخانه، بدنه راه پله، سنگ نما، سنگ فرش داخلی ساختمان و …استفاده کرد.
سنگ مرمریت چینی نیز بسیاری از این ویژگی ها را دارد ولی در قطعه های بزرگ تری برش می شود و در رنگ های آبی با رگه های نامنظم مشکلی و طوسی و سفید نیز موجود است. بعضی از این سنگ ها به صورت راه راه و بعضی از آنها دارای موج ها و هاله هایی از رنگ های مختلف هستند.
این سنگ ها نیز مانند سنگ های اسلب ظاهری شفاف و کرسیتالی دارند و انعکاس نور خوبی از خود ساطع می کنند تفاوت این سنگ ها نسبت به سنگ های اسلب چینی بیشتر در زمینه قیمت است. سنگ های مرمریت چینی نسبت به سنگ های اسلب چینی دارای قیمت بالاتری هستند به همین دلیل بیشتر جنبه تزئینی دارند و معمولا به عنوان تکه هایی در نما به کار می روند.
از این سنگ ها بیشتر در تراس یا دیوارهای بزرگ یا اتاق نشیمن استفاده می شود. نصب این سنگ ها به دلیل بزرگ بودن بسیار آسان است و در یک مرحله می توان کار نصب آنها را انجام داد.

قیمت روز سنگ چینی ازنا اسلب

قیمت روز سنگ چینی ازنا اسلب قیمت سنگ اسلب چینی تحت تاثیر پارامترهای گوناگونی متغیر است. از جمله این پارامترها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

معمولا سنگ هایی که ضخامت بیشتری دارند گران تر هستند.سنگ هایی که سطح آنها کاملا یکدست و بدون هاله سبز و مشکی است قیمت بالاتری دارند.
سنگ های ازنا اسلب با توجه به نحوه فرآوری و چگونگی تولید دارای کیفیت مختلفی هستند. از این رو کیفیت نیز یکی از عوامل تعیین کننده قیمت این سنگ ها می باشد.
سنگ های با ابعاد بزرگ تر نسبت به سنگ های کوچکتر دارای قیمت بیشتری هستند.
شما می توانید جهت دریافت قیمت روز سنگ چینی ازنا اسلب به مراکز اصلی خدمات دهنده مراجعه نمایید و یا از طریق سایت های خبری به قیمت لحظه به لحظه این سنگ ها دسترسی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.