تولید اولین کفش ایمنی کاترپیلار اصل با دمپایی

کفش ایمنی کاترپیلار اصل بسته به شرایط آب و هوایی ، کفش به زمستان و تابستان تقسیم می شود . اولین عایق ساخته شده است، دارای محافظت در برابر بارش است. کفش های تابستانی از ماده ای ساخته شده اند که اجازه می دهد هوا به خوبی از آن عبور کند تا تهویه برای پاها ایجاد شود.

اما ویژگی اصلی که کفش کار به وسیله آن تقسیم می شود، نوع محافظت در برابر تأثیرات مختلف است. به انواع زیر تقسیم می شود:

برای محافظت در برابر ضربه های مکانیکی کفش هایی که در محیط های شیمیایی تهاجمی استفاده خواهند شد برای محافظت در برابر آسیب های حرارتی کفش ایمنی که در برابر شوک الکتریکی محافظت می کند.

برای ساخت آنها، مواد ویژه ای انتخاب می شوند تا محافظت لازم را فراهم کنند. هر کفش کار باید مطابق با GOST ساخته شود تا شرایط کار ایمن برای کارگران ایجاد شود.

برای ساخت کفش هایی با دوام و مقاوم در برابر محیط های مختلف، باید از مواد مناسبی استفاده کرد که چنین خواصی را فراهم کند. از جمله ضروری ترین آنها عبارتند از:

چرم و چرمی روی قسمت بالایی کفش اعمال می شود. این ماده با مقاومت آن در برابر شرایط آب و هوایی بد مشخص می شود، به پاها اجازه می دهد “نفس بکشند” و مهمتر از همه، کفش های ایمنی چرمی بسیار راحت هستند.

لاستیک عمدتاً در مواردی استفاده می شود که احتمال شوک الکتریکی به کارگر و تأثیرات شیمیایی تهاجمی وجود دارد. این ماده اجازه عبور رطوبت را نمی دهد، بنابراین برای ایجاد گالوش و چکمه مناسب است.

چکمه ها برای دماهای سرد عالی هستند. با داشتن رسانایی حرارتی پایین، آنها در برابر دماهای پایین برای مدت طولانی مقاومت می کنند.

شما می توانید کفش کار با کیفیت بالا را در سن پترزبورگ در شرکت ما “SIRIUS” با بهترین قیمت خریداری کنید. ما نه تنها می توانیم انتخاب بزرگی ارائه دهیم، بلکه لباس های لازم را برای صنعت شما نیز انتخاب خواهیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.