تولید کننده سنگ پلاک چینی ازنا لرستان

یکی از بهترین و محبوب ترین سنگ های کریستالی موجود در ایران، سنگ پلاک چینی ازنا می باشد؛ معدن این سنگ در استان لرستان و حدود بیست و چهار کیلومتری شهرهای درود و ازنا واقع شده است. تولید کننده سنگ پلاک چینی ازنا لرستان با استفاده از ساینده مرغوب و مناسب، باعث افزایش درخشندگی و زیبایی این سنگ خواهد شد.تولید کننده سنگ پلاک چینی ازنا لرستان

تفاوت سنگ پلاک چینی با تراورتن

تفاوت سنگ پلاک چینی با تراورتنبرای بیان تفاوت سنگ پلاک تراورتن با سنگ پلاک چینی، باید آنها را تا حدودی معرفی کرده و ویژگی هایشان را ذکر نمود.

آنچه به عنوان سنگ چینی شناخته می شود؛ سنگی سفید با درجه استحکام بسیار بالا می باشد؛ در واقع چینی یا کریستال از قرار گرفتن سنگ آهک در شرایط فشار حرارتی بالا به دست آمده اند؛ این کار معمولاً با استفاده از تزریق ماگمای انجام شده؛ و متبلور شدن مجدد سنگ، چینی را به وجود می آورد.
سنگ تراورتن، حاصل ته نشین شدن کربنات کلسیم در فضاهای خاصی مثل غارها، مرداب ها یا نزدیک چشمه ها می باشد؛ این سنگ در طرح ها و رنگ های گوناگون (کرم، قهوه ای، زرد، سفید، خاکستری) دیده شده؛ بافت آن متخلخل بوده و سختی سنگ پلاک چینی را ندارد؛ گاهی اوقات نیز به صورت لایه ای دیده می شود.

لازم به ذکر است که هر کدام از سنگ تراورتن و پلاک چینی ، مصارف خاص خود را دارند؛ و به نوبه جزء بهترین سنگ های تزئینی محسوب می شوند؛ اما در کل سنگ چینی در عین ظرافت، مقاومت بسیار خوبی در برابر عوامل مختلف دارد.

قیمت کلی سنگ پلاک چینی ازنا

قیمت کلی سنگ پلاک چینی ازناسنگ پلاک چینی ازنا، دارای زمینه ای سفید با خطوط نامنظم مشکی و خاکستری می باشد؛ همچنین این سنگ کریستالی، فوق العاده براق و ساب پذیر می باشد؛ به همین دلیل نور را به خوبی منعکس می کند.

سنگ پلاک چینی ازنا به سنگ چینی ارباب نیز معروف می باشد؛ چرا که ظاهراً اولین بار توسط شخصی به نام ارباب قنبر، استخراج و تولید شده است؛ این سنگ را می توان بر اساس تراکم خطوط آن دسته بندی نمود؛ احتمالاً این ویژگی یکی از دلیل نوسان قیمت سنگ گوهره لرستان می باشد؛ البته همانند هر کالای ساختمانی یا تزئینی دیگری، فاکتورهای زیادی می توانند؛ بر قیمت نهایی آن تاثیر بگذارند.

با توجه به آنچه بیان شد؛ نمی توان قیمت کلی سنگ پلاک چینی ازنا را به راحتی بیان کرد.
نوع سنگ استخراج شده، جزئیات فرآوری و تولید سنگ چینی، نوع ماده سابنده سنگ و مواردی از این قبیل از جمله مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت این محصول بی نظیر محسوب می شوند؛ در کنار اینها نحوه عرضه سنگ نیز بسیار مهم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.