حوله تن پوش داوین باعث جوان یازی پوست یک پیرزن شد

کدام حوله برای پوست شما بهتر است؟ بدن شما هر روز موتور شماست، به همین دلیل مهم است که مرتباً آن را نوازش کنید. این شامل هر چیزی از ماساژ، یک روز آبگرم، یک حمام آرامش بخش یا حتی حوله تن پوش داوین حمامی است که استفاده می کنید و با پوست شما تماس دارد.

می دانیم که روال حمام برای هر فردی متفاوت است و هر یک از آنها از محصولات مختلفی مانند: روغن، شامپو، کرم، حوله و حتی چند حوله استفاده می کنند. اما نکته اساسی این است که لحظه ای برای شما و رفاه شما باشد که در آن خود را ناز و نوازش کنید.
اهمیت نوازش کردن خود برای استراحت << اما … چگونه حوله مناسب خود و پوست خود را انتخاب کنیم؟ نگران نباشید، ما به شما توصیه می کنیم تا بتوانید یک حوله حمام جاذب و نرم و یک همراه عالی برای آن حمام آرامش بخش داشته باشید. >> یافتن تعادل خود از طریق دوش ترمیمی <<
یک حوله نخی انتخابی عالی
در مورد پوست های چرب توصیه می کنیم از حوله 100% نخی یا دستمال نخی یکبار مصرف استفاده کنید تا زمانی که معطر نباشند تا از تحریک احتمالی جلوگیری شود.

حوله

برای پوست های حساس یا پوست هایی که مستعد آکنه زیاد هستند، یک دستمال کاغذی یا یک حوله پارچه ای نرم و ظریف ایده آل است.

همیشه پنبه لباس‌هایی است که مستقیماً با پوست در تماس است، زیرا شما اجازه می‌دهید تعریق کنید و با آن لمس کنید، بد رفتار نمی‌شود. پنبه مصری و ترکی بیشترین استفاده را در ساخت حوله دارند. اولی بالاترین کیفیت در دنیاست و ظرفیت جذب به فرد دارد.

حوله خود را شخصی کنید

همانطور که هر فرد یک روال حمام دارد، نیازهای متفاوتی نیز دارد. مطمئناً شخصی وجود دارد که در نظافت و بهداشت خانه شما بسیار مراقب است.

جدا از عاداتی که در خانه دارید، مهم این است که هرکس حوله مخصوص به خود را هم برای بدن و هم برای سایر قسمت ها، به خصوص صورت داشته باشد. اولین قدم برای داشتن پوستی سالم و صاف، پاکسازی است و این شامل خشک کردن نیز می شود.

به همین دلیل است که هنگام انتخاب حوله، به نیازهای خود فکر کنید و اینکه این حوله تنها لباسی برای نوازش شما و پوست شما باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.