خرید بدون واسطه سرامیک جدید پذیرایی

خرید بدون واسطه سرامیک جدید پذیرایی در مراکز عمده فروشی وجود دارد و خرید از دلالان با قیمت بالا انجام پذیر خواهد بود. خرید مستقیم از کارخانه نیز امکان پذیر است و انواع مدل های شیک و متنوع آن وجود دارد.

خرید مستقیم و بدون واسطه سرامیک جدید پذیرایی به صورت عمده و در انواع مختلف باید از مراکز عمده فروشی نظیر شرکت های بازرگانی و نمایندگی پخش وابسته شرکت های تولیدی انجام گیرد.

سرامیک جدید پذیرایی

خرید بدون واسطه سرامیک جدید پذیرایی

بسیاری از تاجران و خریداران سرامیک جدید پذیرایی در نقاط مختلف کشور به دنبال خرید مستقیم و بدون واسطه سرامیک نما هستند زیرا تعداد دلالان و واسطه ها در بازار کاشی و سرامیک بسیار افزایش یافته است.

خرید سرامیک پذیرایی از واسطه ها و دلالان با قیمت های بسیار بالا و گرانی انجام پذیر خواهد بود و هیچ خریداری نیز تمایل با خرید انواع سرامیک کف با قیمت غیر واقعی و گران ندارد.

سرامیک جدید پذیرایی

خرید اینترنتی سرامیک جدید پذیرایی

خرید بدون واسطه سرامیک پذیرایی تنها از مراکز عمده فروشی زیر امکان پذیر خواهد بود

  • شرکت های بازرگانی
  • شرکت های پخش
  • نمایندگی های پخش
  • عاملان فروش کارخانجات

خرید مستقیم از کارخانه نیز امکان پذیر است ولی حداقل حجم خرید از کارخانجات بسیار بالا بوده و سفارشات نیز حتماً باید مطابق با حداقل حجم تعیین شده توسط کارخانه باشد.

 

نحوه ی فروش انواع مدل سرامیک جدید پذیرایی با طرح های شیک و متنوع

سرامیک جدید پذیرایی دارای طرح های شیک و متنوعی هستند و در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند به همین دلیل به روش های مختلفی به فروش می رسند.

سرامیک ها با رنگ روشن برای اتاق های پذیرایی با متراژ کوچک مناسب هستند و باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضای پذیرایی می شوند. اگر فضای پذیرایی منزل شما بزرگ است می توانید از انواع سرامیک چسبی با رنگ روشن و تیره در فضای پذیرایی منزل خود استفاده کنید. سرامیک ها با رنگ های تیره دیرتر از سرامیک ها با رنگ های روشن و سفید کثیف می شوند.

سرامیک جدید پذیرایی

 

انواع مدل های طرح چوب سرامیک جدید پذیرایی

سرامیک ها جدیداً در انواع طرح های چوبی نیز طراحی می شوند و این مدل سرامیک ها در واقع توانسته اند توجه بیشتر طراحان داخلی و افراد را به سوی خود جلب کنند. لایه هایی که روی این مدل سرامیک ها کشیده می شوند طرحی شبیه به چوب دارند و گره هایی که در چوب های طبیعی موجود است حتی در این نوع سرامیک ها به وضوح قابل مشاهده است.

تنوع رنگ در مدل های سرامیک کف پذیرایی

قسمت پذیرایی مهم ترین قسمت در هر خانه ای است از این رو باید در هنگام طراحی معماری پذیرایی و دکوراسیون داخلی آن دقت و حساسیت زیادی را به خرج دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.