خرید سنگ تراورتن پارکینگ برای کف

یکی ار مهم ترین علل کاربرد فراوان سنگ تراورتن پارکینگ در صنعت ساختمان ، گستردگی و تنوع در فرآوری آن است. سنگ تراورتن سنگی آهکیست و دارای تخلل بسیار و رگه می باشد و رنگ بندی زیبایی دارد. همین ویژگی، این سنگ را بسیار پرکاربرد جهت ساختمان سازی مخصوصاً در پارکینگ و سقف ساخته است.

خرید سنگ تراورتن پارکینگ برای کف

مدل های طرح دار سنگ تراورتن پارکینگ

مدل های طرح دار سنگ تراورتن پارکینگ  از سنگ تراورتن در نمای داخلی و خارجی ساختمان و در ساخت پله و کف پوش پارکینگ و حتی سنگفرش خیابان ها استفاده می کنند. از این سایت می توانید بهترین سنگ تراورتن پارکینگ را سفارش داده و از زیبایی آن در ساختمان لذت ببرید.

سنگ تراورتن حاجی آباد در رنگهای مختلفی وجود دارند که از آن جمله می توان به رنگ های کرم، سفید، سیلور، شکلاتی، قرمز و گردویی و لیمویی و زرد نام برد. این سنگها به روشهای زیادی فرآوری شده و به شکلهای سنگ تراورتن صیقلی و تراورتن آنتیک و تراورتن چرمی و تراورتن تیشه ای تولید و به بازار عرضه می شود. همانطور که گفتیم سنگ تراورتن دارای تخلخل و بسیار سبک می باشد و همین تخلخل باعث چسبندگی بهتر آن با ملات سیمان یا چسب به دیوار می شود. خلل و فرج سنگ تراورتن به انبساط و انقباض سنگ کمک می کند و مقاومت آن را در مقابل فشار فیزیکی و تغییرات جوی آب و هوا بالا می برد. البته در نوعی از فرآوری، این تخلل را با رزین یا مواد دیگری پر می کنند تا چگالی سنگ افزایش یابد. ویژگی دیگر سنگ تراورتن حاجی آباد که آن را از دیگر سنگ ها متمایز می کند، رنگ سفید و روشن آن می باشد. هرچه سنگ تراورتن رگه ی کمتر و ناخالصی کمتری داشته باشد از استحکام و کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود. این سنگ قابلیت ساب پذیری و برش بالایی دارد و در سورت های مختلف به بازار عرضه می شود که شامل سنگ تراورتن سفید، تراورتن موج دار ، تراورتن بی موج و تراورتن شکلاتی و تراورتن ابروبادی می شود.

سنگ های تراورتن بر حسب کارکردشان به دو صورت سنگ تراورتن طرح دار (موج دار) و تراورتن ساده (بی موج) برش می خورند. سنگ تراورتن موجدار سطحی غیر یکنواخت دارد و صیقلی نیست و از این سنگ برای سنگفرش خیابانها و کف پارکینگ استفاده می کنند. سنگ چینی که برای پارکینگ به کار می رود بایستی ضخامت بیشتری داشته باشند تا شکسته نشود.

تولید کننده سنگ تراورتن در حاجی آباد

تولید کننده سنگ تراورتن در حاجی آباد معدن سنگ حاجی آباد یکی از معادن بزرگ استخراج سنگ های ساختمانی ، به خصوص انواع تراورتن و مرمر می باشد که در استان مرکزی واقع شده است.

سنگ تراورتن حاجی آباد، جزء سنگهای ساختمانی گران قیمت بوده و از آن در نمای داخلی و خارجی ساختمانهای رومی و کلاسیک و حتی در کف ساختمانها و کف پارکینگ استفاده می شود. انواع سنگهای تراورتن و مرمر را می توانید با مراجعه به درگاه اینترنی شرکت رادین سرام مشاهده نموده و با مشورت با کارشناسان ما بهترین سنگ را با کیفیت بالا و بهترین قیمت انتخاب کرده و خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.