خودکار اکلیلی یونیکورن به عنوان کارمزد جنگ های اتفاق افتاده

در اکثر مواقع، خودکار اکلیلی یونیکورن بهترین قلم برای این کار است. به سرعت خشک می شود، بنابراین برای چپ دست ها و کسانی که نگران لک شدن هستند عالی است (مخصوصاً وقتی روی کاغذ صاف، برچسب یا رسید می نویسید).

به لطف جوهر «هیبریدی» یا «ویسکوزیته کم»، جت استریم RT تیره‌ترین خطوط را از قلم‌های توپی که آزمایش کرده‌ایم تولید می‌کند و جوهر آن به نرمی و یکنواخت بدون پرش جریان می‌یابد – مانند یک قلم ژل، اما با خشک شدن سریع.

مزایای توپ پوینت همچنین، جوهر این خودکار در برابر آب، مقاوم در برابر محو شدن، و فرموله شده برای مقاومت در برابر شستشوی چک است – برای امنیت بیشتر و آرامش خاطر.

جت استریم RT یک انتخاب Wirecutter از سال 2013، در انواع پهنا و رنگ های نوک عرضه می شود و آزمایش‌کنندگان ما دریافتند که نسبت به سایر خودکارهای پلاستیکی‌تر، احساس و ظاهر بهتری دارد.

لوازم التحریر

اگر دوست دارید یادداشت‌ها یا نوشته‌های مجله خود را با کد رنگی کدگذاری کنید، Uni Jetstream Slim Multi-Color یک جایگزین نازک و مفید برای شلوغ کردن میز یا کیف خود با چندین خودکار است. این خودکار به شکل و اندازه Jetstream RT بسیار باریکتر از بسیاری از خودکارهای رنگارنگ است که تمایل دارند بشکه های درشت تری دارند.

ضربه‌های خودکار (دکمه‌های بالای خودکار که باعث جمع شدن نوک‌های خودکار می‌شوند) به آرامی و با یک کلیک رضایت‌بخش کار می‌کنند (برخلاف خودکارهای چندرنگ ارزان‌تر با ضربه‌هایی که گیر می‌کنند یا نوک‌های خودکار را در جای خود نگه نمی‌دارند).

Jetstream Slim Multi-Color دارای یک دستگیره لاستیکی است که در دست گرفتن آن لذت بخش است. و این خودکار با همان جوهر صاف قابل شارژ مجدد موجود در قلم‌های دیگر Jetstream عرضه می‌شود.

با این حال، پر کردن مجدد جوهر از نمونه های معمولی جت استریم کوچکتر است، بنابراین کمی مقرون به صرفه هستند. اما اگر اغلب در رنگ‌های مختلف می‌نویسید، فکر می‌کنیم این راحتی ارزشش را دارد.

در میان خودکارهایی که برای کاهش استرس نوشتن طراحی شده‌اند، Pilot Dr. Grip Center of Gravity بهترین است که ما آزمایش کرده‌ایم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.