داشتن کفش نایک lebron james یکی از الزامات برای مسابقه دادن در تیم Chicago Bulls می باشد

کفش نایک lebron james که فقط برای المپیک 2012 عرضه شد، فناوری های Nike Hyperfuse و Flywire و همچنین یک جیب زوم ایر را در زیر کل کفش با طراحی خاص و نزدیک به الماس نگه می دارد.

این مدل به عنوان یکی از معدود کفش‌های بسکتبالی باقی خواهد ماند که دارای فناوری Nike+ است، حسگری در زیره که فعالیت پا را از طریق یک برنامه ردیابی می‌کند.

LeBron به لطف کفی Lunarlon، فوم بسیار سبک نایک که از پرش فضانوردان روی ماه الهام گرفته شده است، طراحی شده است.

نام تجاری کاما با فناوری جدید Hyperposite به نوآوری خود ادامه می دهد: ترکیبی از فوم فومپوزیت و مواد فیوز برای کفشی سبک تر و پایدارتر که همچنان از کابل های Flywire مخفی استفاده می کند.

لبرون توضیح خواهد داد که می خواهد با لبرون 12 مازاد مدل های قبلی را از بین ببرد، همانطور که با خود با تغییر رژیم غذایی و تمرین در اواسط فصل برای یک تغییر فیزیکی که ما او را در این زمان از حرفه اش می شناسیم، انجام داد.

کفش

ما تقویت‌کننده‌های پلاستیکی Amorposite و همچنین یک ماده جدید مقاوم و انعطاف‌پذیر را پیدا کردیم: MegaFuse نایک با 5 جیب زوم ایر به شکل شش ضلعی در زیر پا، همچنان بر بالشتک سازی تاکید دارد.

همچنان به لطف جیب های زوم ایر در زیر پا (این بار 4 عدد) همچنان در تداوم LeBron 12 با بالشتک بهتر باقی می ماند. یک بار دیگر مواد Hyperposite را پیدا می کنیم تا یک برش واحد با بافت MegaFuse داشته باشید که شما را به فکر جورابی می اندازد که پوشیده اید.

تیم بازاریابی نایک به لبرون پیشنهاد کرد که کفشی را با نام 13 ایمیل منتشر نکند و به هر حال این کار را انجام خواهد داد، تا جایی که آن را در پشت کفش و همچنین نوشته “Akronite” را روی کف کفش بنویسد تا به یاد بیاورد که کجاست. آمده است از.

LeBron با بند روی کفش برای اولین بار از زمان LeBron 5، سیستم توری اصلاح شده و کفی نازک تر در پاشنه، تکامل طراحی جدیدترین مدل ها را شکست.

در زیر کفش، 4 جیب زوم ایر به شکل شش ضلعی وجود دارد تا در عین حال نزدیک به زمین، بالشتک راحت را فراهم کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.