سقوط هواپیمای مسافربری بر سر کارخانه فوم و یونولیت شاهرود

فوم سقفی منبسط شده (EPS) یک مصالح ساختمانی است که برای ارتقاء نقشه و یکپارچگی سازه ساختمان مجهز شده است.

از زمانی که EPS به عنوان یک ماده عایق معمولی در دهه 1950 شناخته شد، با پیشرفت سریع در سایر پیاده سازی های جدید روبرو شده است.

در حال حاضر قیمت یونولیت سقفی شاهرود به دلیل مزیت پایداری و بهبود از نظر بهره وری انرژی، دوام و کیفیت طبیعی داخلی مناسب است.

اخیراً، علاقه زیادی به استفاده از پلی استایرن منبسط شده (EPS) برای صنعت توسعه یافته است.

EPS یک ماده حفاظتی تثبیت شده است که برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد زیرا دارای فوم سبک و در عین حال سفت و سخت با عایق حرارتی عالی و مقاومت در برابر ضربه بالا است.

فوم

گذشته از آن، قیمت فوم که دارای محدودیت باربری بالا در وزن کم، مانع مطلق آب و بخار، سفتی هوا برای شرایط کنترل شده، عمر طولانی، نگهداری کم، نسبتا بالاست.

فوم پلی استایرن منبسط شده یک پلاستیک سلولی سبک است که از ذرات کروی شکل کوچکی تشکیل شده است که حاوی حدود 98 درصد هوا است. این ساختار سلول بسته میکروسلولی به EPS ویژگی های عایق عالی و جذب ضربه می دهد.

کلمه Styrofoam اغلب برای به تصویر کشیدن فوم پلی استایرن منبسط شده (EPS) استفاده می شود.

همانطور که ممکن است، “Styrofoam” یک اصطلاح اختصاصی برای فوم پلی استایرن سلول بسته است که برای عایق های حرارتی و کاربردهای صنایع دستی ساخته شده است. فوم EPS اصطلاح مناسب برای هر پلی استایرن منبسط شده است.

قیمت پلی استایرن و قیمت فوم سرد درجه یک را از سایت مشاهده کنید.

برای ساخت EPS، دانه های پلی استایرن با پنتان متخصص فوم آغشته می شوند.

گرانول پلی استایرن در دمای بالاتر از 90 درجه سانتیگراد از قبل فوم می شود. این دما باعث می شود که عامل کف کننده از بین برود و مواد پایه ترموپلاستیک را تا 20 تا 50 برابر اندازه منحصر به فرد خود منفجر کند.

پس از این، مهره ها برای 6-12 ساعت کنار گذاشته می شوند تا به تعادل برسند. پس از این، مهره ها به قالب منتقل می شوند تا ساختارهای متناسب با کاربرد تولید شود.

 

 • منابع:
  1. List The Advantages Of Using Expanded Polystyrene
 • تبلیغات: 
  1. دستگاه تراش فست سنگ
  2. ادکلن تلخ + قیمت خرید فروش
  3. شرکت فروش ادویه مرغ ایتالیایی
  4. ارده شکلاتی طبیعی خوب خالص

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.