شلوار حوله ای زنانه که به صورت برقی طراحی شده است

پوست با افزایش سن تغییر می کند. او لاغرتر می شود، چربی از دست می دهد و مانند گذشته چاق و صاف به نظر نمی رسد به همین دلیل بعضی لز پوست ها به شلوار حوله ای زنانه حساسیت نشان می دهند و زخم می شود.

رگ ها و استخوان ها راحت تر دیده می شوند. خراش ها، بریدگی ها یا برآمدگی ها ممکن است مدت بیشتری طول بکشد تا بهبود یابد.

سال ها برنزه شدن در برابر نور خورشید یا گذراندن زمان زیادی در زیر نور خورشید می تواند منجر به چین و چروک، خشکی، لکه های پیری و حتی سرطان شود. اما کارهایی وجود دارد که می توانید برای محافظت از پوست خود انجام دهید و آن را به بهترین شکل ظاهر کنید.

پوست خشک و خارش دارزن مسن با پوست پیری سالم
بسیاری از افراد مسن از خشکی پوست، اغلب در ناحیه تحتانی پاها، آرنج ها و بازوها رنج می برند. پوست خشک احساس زبری و پوسته پوسته شدن می کند. دلایل زیادی برای خشک شدن پوست وجود دارد، از جمله:

ننوشیدن مایعات کافی

گذراندن زمان زیادی در بیرون زیر نور خورشید یا برنزه شدن

قرار گرفتن در مکانی با هوای بسیار خشک

دود

احساس استرس کنید

شلوار

از دست دادن غدد عرق و چربی که با افزایش سن رایج است

خشکی پوست همچنین می تواند ناشی از مشکلات سلامتی مانند دیابت یا بیماری کلیوی باشد. استفاده بیش از حد از صابون، دئودورانت یا عطر و حمام آب گرم می تواند خشکی پوست را بدتر کند.

برخی از داروها می توانند باعث خارش پوست شوند. از آنجایی که افراد مسن پوست نازک تری دارند، خاراندن پوست می تواند باعث خونریزی آن شود و این می تواند منجر به عفونت شود. اگر پوست بسیار خشک و خارش دار دارید با پزشک خود صحبت کنید .

در اینجا چند راه برای کمک به بهبود پوست خشک و خارش دار وجود دارد:

هر روز از محصولات مرطوب کننده مانند لوسیون ها، کرم ها یا پمادها استفاده کنید

کمتر حمام یا دوش بگیرید و از صابون های ملایم تر استفاده کنید. آب گرم کمتر از آب داغ پوست را خشک می کند. روغن حمام را به آب اضافه نکنید زیرا ممکن است وان را بسیار لغزنده کند.

سعی کنید از یک مرطوب کننده (دستگاهی که رطوبت را به اتاق اضافه می کند) استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.