شیلنگ آتش نشانی ضد اسید به عنوان لانه سنجاب ها

شیلنگ آتش نشانی ضد اسید یک لوله توخالی است که برای انتقال مایعات از یک مکان به مکان دیگر طراحی شده است. شیلنگ ها را می توان لوله نیز نامید، اگرچه لوله ها عموماً سفت و سخت هستند در حالی که شیلنگ ها انعطاف پذیر هستند. شیلنگ ها معمولاً استوانه ای هستند.

انواع مختلفی از اتصالات برای اتصال شیلنگ ها استفاده می شود. کانکتور قطعه ای از فلز یا مواد دیگر است که بخش های مختلف شیلنگ را به هم متصل می کند.

برخی از کاربردهای شیلنگ شامل موارد زیر است:

شلنگ باغچه برای آبیاری گیاهان در باغ یا حیاط و یا برای تامین آب به آبپاش برای همین منظور استفاده می شود.

شلنگ آتش نشانی توسط آتش نشانان برای خاموش کردن آتش با آب استفاده می شود.

شیلنگ هوا در زیر آب برای انتقال هوا از سطح به غواصان استفاده می شود.

شلنگ

در معماری از شیلنگ های پلاستیکی یا فلزی برای جابجایی آب در زیر ساختمان استفاده می شود.

شیلنگ های خودرو در خودروها برای جابجایی مایعات برای تهویه مطبوع یا روانکاری سیستم های هیدرولیک استفاده می شود.

در شیمی و پزشکی ، از شیلنگ ها (یا لوله ها) برای انتقال محصولات شیمیایی مایع یا گاز استفاده می شود.

در برق، شیلنگ کابلی است که از چندین سیم عایق بندی شده به طور جداگانه تشکیل شده و همه با غلافی از مواد پلاستیکی انعطاف پذیر پوشیده شده است.

در سیستم‌های صوتی، شیلنگ کابلی است که توسط چندین کابل که سیگنال‌های مستقل را حمل می‌کنند، یکپارچه می‌شود، به طور گسترده در رویدادها یا تأسیسات ثابت مانند کنترل‌های تلویزیون یا ایستگاه‌های رادیویی استفاده می‌شود.
شیلنگ های هیدرولیک برای فشار کم، متوسط، زیاد و شدید. اینها بسته به فشار مورد نیاز می توانند از یک تا چهار توری فلزی بافته داشته باشند.

یک لوله ، یک لوله منعطف و توخالی که برای انتقال مایعات یا گازها از یک مکان به مکان دیگر طراحی شده است. تفاوت لوله با لوله خمش این است که لوله دوم سفت است و بعد از خم شدن شکل خود را حفظ می کند. لوله ها معمولاً استوانه ای هستند، یعنی سطح مقطع آنها گرد است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.