فروشنده سنگ چینی ازنا اسلب در اصفهان

سنگ چینی همان سنگ  کریستال  است، که که در زبان عامیانه آن را به این نام می خوانند، و بسیار پر کاربرد است، یکی از انواع آن  سنگ چینی ازنا اسلب است، فروشندگان این نوع سنگ در اصفهان بسیار زیادند و شما می توانید برای تهیه ی سنگ با کیفیت به آن ها مراجعه کنید، در این مقاله بیشتر با  سنگ چینی  آشنا می شویم.

فروشنده سنگ چینی ازنا اسلب در اصفهان

مقایسه سنگ چینی اسلب با لایبید

مقایسه سنگ چینی اسلب با لایبیدسنگ چینی  از خانواده ی  سنگ های مرمریت  است، و اغلب داری بلور های درشت است، و تفاوت این سنگ ها با  سنگ های کربناتی رسوبی  وجود همین بلور ها است، تصور اشتباهی که راجب  سنگ های چینی  بین عموم مردم وجود دارد، این است که  سنگ های چینی  از چین وارد شده اند، در صورتی که این سنگ ها حاصل استخراج از معادن خود ایران هستند.

سنگ چینی لایبید : این  نوع سنگ چینی  دارای  زمینه ی روشن  و خطوط کمی  است، از این نوع سنگ در ساختمان ها استفاده ی زیادی می شود، برخی از استفاده های آن عبارتند از :  به عنوان  نمای خارجی ساختمان، سنگ کف، سرویس های بهداشتی، دیوار، لابی  و…. می باشد.

این سنگ ها بیشتر از  معادن استان لرستان  استخراج می شوند. و از دلایلی که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است، می توان به  یک دست  و  روشن بودن زمینه آن  اشاره کرد، که باعث شده استفاده آن در  نمای ساختمان  زیبایی خاصی را به ساختمان می دهد.

در افزایش و کاهش قیمت  سنگ های لایبید  دلایل مختلفی دخیل هستند، از مهم ترین آن ها می توان به  ضخامت، سورت رنگی و کیفیت فرآوری اشاره کرد.

سنگ های لایبید در اندازه های مختلفی تولید و عرضه می شوند، از اندازه هایی که این نوع سنگ تراورتن را بیشتر در آن ابعاد تولید می شوند می توان به اندازه های  50×50, 60×60  ,40×40  اشاره کرد، که  ضخامت  2  و  3  سانتی متر از سایز های پر طرفدار این نوع سنگ ها است و بیشتر استفاده می شود، از کاربرد های دیگر این سنگ ها می توان به  کانتر ریسپسشن، سنگ کف سالن پذیرایی، میز با صفحه سنگی  و… اشاره کرد، از ویژگی های مثبت   سنگ های لایبید  می توان به  جزب کم آب، مقاوم بودن در مقابل رطوبت و سرما و گرما، کاربرد بسیار زیاد آن هم در  نمای خارجی ساختمان  هم در  فضا های داخلی ساختمان   اشاره کرد.

فروشندگان عمده سنگ چینی ازنا اسلب

فروشندگان عمده سنگ چینی ازنا اسلب

سنگ های چینی بسیار پرکاربرد هستند و در کار های ساختمانی استفاده ی زیادی دارند لازم به ذکر است که این سنگ ها از  معادن استان های زیادی در کشور استخراج می شوند برای  خرید این سنگ ها در کیفیت بالا و با قیمت مناسب می توانید به سایت www.myceramics.ir مراجعه فرمایید و از فروشندگان سنگ چینی کالای مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.