فروش سنگ تراورتن لرستان با قیمت ارزان

فروش سنگ تراورتن لرستان با قیمت ارزان و کیفیت بسیار عالی از طریق این نمایندگی فروش در استانداردترین شکل به تمامی نقاط کشور برای تمامی مشتریان عزیز امکان پذیر بوده و با مناسب ترین قیمت صورت می گیرد.

فروش سنگ تراورتن لرستان با قیمت ارزان

ویژگی های سنگ تراورتن رگه دار

ویژگی های سنگ تراورتن رگه دار تراورتن رگه دار باعث ایجاد فضای با شکوه و زیبا در شهر می گردد. این سنگ ها در برابر باران های اسیدی بسیار مقاوم می باشند. به هیچ عنوان دچار آسیب و خرابی نخواهند شد. سطح بسیار شفاف و یکپارچه ای دارند و دچار ساییدگی و خراش نخواهند گردید.

سنگ تراورتن رگه دار دارای خاصیت تخلخلی بسیار بالایی می باشد که این سنگ را در برابر هوازدگی و آتش سوزی و نیز سرمای زیاد مقاوم کرده است. سنگ تراورتن خاصیت صیقل پذیری و درخشش و انعکاس نور بالایی دارد و دارای حفرات کوچکی می باشد. این محصول دارای رنگ های  مختلف و نواری شکل است.

سنگ تراورتن یک نوع سنگ بسیار شیک و زیبا در طرح های مختلف می باشد. این سنگ پلاک چینی از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند. به همین دلیل بسیار پر فروش بوده و به بسیاری از کشور های خارجی صادرات می شوند.

از این سنگها استفاده های بسیار زیادی در ساختمان سازی و شهر سازی می گردد. در ساخت نمای داخلی بیشتر آپارتمانها و ویلاها از این نوع سنگ استفاده می شود. تراورتن بسیار پر تنوع در رنگ می باشد. تراورتن رگه ای زیتونی،، لیمویی، قرمز، سفید و بسیاری از رنگ های دیگر در بازار سنگ موجود می باشد.

امروزه انواع تراورتن در زیباسازی شهر و اماکن عمومی از جمله سالن های ورزشی، اماکن فرهنگی و موزه ها توسط معماران و طراحان انتخاب می شوند. یکی از دلایل محبوبیت این سنگها تحمل فشار بالا و دماهای مختلف می باشد.

سنگ تراورتن رگه دار مرغوب و یک سنگ در بین معماران و طراحان است. از جلوه خاصی برخوردار می باشند. زیبایی این سنگ ها به حدی است که نماکاری بسیاری از سالن های کنفرانس را شامل می شوند. در موزه ها و اماکن عمومی همچون مراکز فرهنگی، سالن های تئاتر و سینما بسیار پر استفاده می باشند.

سفارش زیباترین سنگ تراورتن لرستان

سفارش زیباترین سنگ تراورتن لرستان سفارش زیباترین سنگ تراورتن لرستان در بهترین کیفیت و کامل ترین تنوع رنگی از طریق این مرکز فروش امکان پذیر است. سنگ گوهره لرستان،  با کیفیت عالی و فوق العاده شیک با قیمت های بسیار مناسب به بازار عرضه می شود. از این سنگ ها در نماکاری و فضاسلزی داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می گردد. می توان گفت از زیباترین و با کیفیت ترین انواع سنگ ها در بازار می باشد. در برابر دما و فشار بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان دچار شکستگی و خرابی نخواهند شد.

قیمت سنگ تراورتن لرستان درجه یک توسط نمایندگی فروش این محصولات تعیین شده و نرخ آن به تمامی مراکز فروش در کشور ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.