قاچاقچیان سیم ظرفشویی تریستا برای فرار از دست پلیس یک آدم را گروگان گرفتند

مصرف کنندگان سیم ظرفشویی تریستا مجارستانی و فرانسوی معمولاً گزارش دادند که اسفنج را کنار سینک گذاشته اند (به ترتیب 79 و 71 درصد از پاسخ دهندگان). در میان کاربران برس ظرفشویی به طور خاص (1402=n)، میز پیشخوان معمولاً با یک پارچه (51٪) یا اسفنج (36٪) تمیز می شود.

بیست و هشت درصد از تمام کاربران برس ظرفشویی از این برس برای تمیز کردن تخته خردکن پس از کثیف شدن از آب مرغ استفاده می کنند که بیشترین شیوع با 38 درصد در مجارستان است.

در مطالعه حاضر، موارد دیگری از برس‌ها درخواست نشده بود، اما در تحقیقات قبلی از نروژ، 92 درصد از پاسخ‌دهندگان از برس برای شستن دست‌ها ظروف استفاده می‌کردند و گزارش دادند که از برس برای تمیز کردن کشوی سبزیجات در یخچال نیز استفاده می‌کردند.

(25%)، سطل زباله (6%) و کاسه غذای حیوانات خانگی (2%) (Jacobsen and Lavik، 2011). تفاوت در استفاده از اسفنج ها و برس ها ممکن است بر تعداد و نوع آلودگی، کثیف شدن و زمان خشک شدن بین استفاده تأثیر بگذارد.

سیم

مصرف کنندگان انگیزه های متفاوتی برای تعویض ظروف نظافتی خود (اسفنج یا پارچه)، تکیه بر زمان (“من این کار را در زمان های منظم انجام می دهم”، 65٪ از خانواده ها)، به حواس خود (کثیف به نظر می رسد، 37٪ و زمانی که بوی بد یا لزج دارد، نشان می دهند.

22٪ و/یا در هنگام استفاده پس از تمیز کردن آب میوه ها (22٪) یا کثیفی (20٪) (شکل S2 تکمیلی). فقط تفاوت های کوچکی بین کشورها وجود داشت (نشان داده نشده).

ما همچنین پرسیدیم که پاسخ دهندگان معمولاً چه مدت از همان اسفنج یا پارچه قبل از تغییر به اسفنج جدید استفاده می کنند: 29٪ از پاسخ دهندگان در عرض 2 روز تغییر می کنند، در حالی که 71٪ بعد از 3 روز یا بیشتر تغییر می کنند.

تغییر ظروف هر 2 روز بیشتر به طور معمول با استفاده (پاک کردن آب میوه) مرتبط بود، در حالی که تغییر کمتر به طور معمول بیشتر با انگیزه های حسی (ظاهر، بو یا احساس) مرتبط بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.