قیمت سنگ تراورتن لرستان مدل سیلور

قیمت سنگ تراورتن لرستان مدل سیلور با توجه به عوامل مختلفی مانند ابعاد، نوع معدن و کیفیت نهایی سنگ متغیر و متفاوت است. هرچه سنگ مورد نظر صیقلی تر و یکنواخت تر باشد، کیفیت بالاتر و در نتیجه قیمت بیشتری خواهد داشت. اطلاعات کامل سنگ تراورتن سیلور در وبسایت قابل مشاهده و بررسی می باشد.

قیمت سنگ تراورتن لرستان مدل سیلور

ارزیابی سنگ های تراورتن رنگی

ارزیابی سنگ های تراورتن رنگی

تراورتن گروهی از سنگ های آهکی، متخلخل است که در دسته سنگ های رسوبی و به خاطر تنوع رنگ در دسته سنگ های تزئینی قرار می گیرد. مقاومت این سنگ در برابر تغییرات جوی مانند برف و باران بسیار زیاد است. تنوع طرح و رنگ سنگ چینی ازنا در طبیعت بسیار زیاد است و هم در فضاهای بیرونی و هم داخلی ساختمان ها قابل استفاده می باشد. این سنگ ها در طبیعت در رنگ های شکلاتی، سفید، کرم، گردویی، زرد، سیلور، لیمویی، قرمز یافت می شوند.

سنگ تراورتن رنگی از جهات مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرد

  • کیفیت سنگ: آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ و درجه بندی سنگ از لحاظ کیفیت بسیار اهمیت دارد.
  • طرح و رنگ: سنگ های تیره و روشن با خط های صاف یا بهم ریخته
  • مقدار تخلخل سنگ: سنگ های با تخلخل کمتر، تراکم و سابش پذیری بیشتری دارند.
  • قطر و ابعاد: سنگ های تراورتن بیشتر برای نمای ساختمان به کار می روند، به همین دلیل داشتن ابعاد مناسب و قطر زیاد آن ها بسیار مهم است.
  • میزان سورت سنگ: منظور از سورت سنگ، میزان دقیق و یک دست بودن سنگ است که توسط دستگاه مخصوص سورتینگ انجام می شود.
  • نوع فرآوری سنگ: مراحل فرآوری سنگ تراورتن از مرحله استخراج تا حمل و نقل نهایی آن به کارخانه بسیار اهمیت دارد.

خرید کلی سنگ تراورتن لرستان

خرید کلی سنگ تراورتن لرستان

سنگ های تراورتن در کشور ما در شهرهای مختلف استخراج می شود که اکثرا کیفیت بالا و قابل قبولی دارند. خرید سنگ گوهره لرستان با کیفیت برای کسانی که کارشان ساختمان سازی است در اولویت است، چرا که کیفیت این کار و مقاومت بالای آن در برابر سرما و گرما بسیار زیاد است. در هنگام خرید توجه به کیفیت و برش سنگ بسیار حائز اهمیت است، چون در زیبایی نهایی کار اجرایی بسیار تاثیر می گذارد.

شهر دورود لرستان از شهرهای پر فعالیت در این زمینه می باشد که فروش محصولات خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می دهند. شما می توانید با مراجعه به سایت مشخصات، عکس و قیمت سنگ های تراورتن عرضه شده را مشاهده و پس از مشورت با متخصصان سایت و دریافت اطلاعات جامعی در این زمینه، بهترین انتخاب را با توجه به نوع کاربرد سنگ داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.