قیمت سنگ گوهره لرستان باکیفیت درجه یک

سنگ گوهره لرستان را می توان یکی از ممتازترین سنگ های طبیعی معرفی کرد که برای مصارف ساختمانی مورد کاربرد قرار گرفته و با کیفیت درجه یکی همراه می باشد. حال این سنگ زیبا و کاربردی با وجود تقاضاهای زیادی که سمت آن روانه شده؛ جزو سنگ های ساختمانی پرفروش قرار گرفته و با بهترین قیمت قابل دسترسی است.

قیمت سنگ گوهره لرستان باکیفیت درجه یک

آشنایی با سنگ لایمستون گوهره

آشنایی با سنگ لایمستون گوهرهاز دیرباز تا کنون سنگ های طبیعی در کانون توجه قرار داشته و دارند؛ چرا که هیچ یک از مصالح بخصوص مصالح ساختمانی از نظر کیفیت و زیبایی نتوانسته اند جای آنها را بگیرند و همواره رتبه یک برای سنگ تراورتن می باشد.
خوب تر اینکه کشور ما ایران از نظر معادن سنگ طبیعی، بسیار غنی بوده و آمادگی استخراج هر نوع از این سنگ ها را دارد.

مانند استان لرستان که دارای معادن بسیاری از این سنگ ها بوده و اکنون یکی از سنگ هایی که از این منطقه در معرض استخراج و بهره برداری قرار گرفته؛ سنگ لایمستون گوهره می باشد که توضیحاتی را برای آشنایی بیشتر با آن در گزینه های زیر ارائه داده ایم:

  • این سنگ نام های دیگری همچون سنگ دراگون، سنگ کروکودیل و سیلور بوژان را نیز داراست.
  • دارای قابلیت جذب آب زیادی بوده و نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد؛ چرا که رنگ آن نسبت به نور حساس است؛ به همین دلیل استفاده از این سنگ در نمای بیرونی ساختمان پیشنهاد نمی شود.
  • حالا از این سنگ که زیبایی بسیاری را در خود جای داده است؛ می توان برای نمای داخل ساختمان استفاده به عمل آورد و دکوراسیونی مدرن را به به کمک آن برقرار نمود.
  • از رنگ متعلق به این سنگ که بخواهیم بگوییم؛ باید عنوان داشت که از پس زمینه قهوه ای تیره با رگه های سفید پراکنده برخوردار می باشد.

مرکز خرید سنگ گوهره لرستان

مرکز خرید سنگ گوهره لرستان سنگ گوهره لرستان با وجود برخورداری از تمامی خصیصه ها و ویژگی های خوب ظاهری و کیفیتی توانسته نگاه های زیادی را سمت خود بکشاند.
همچنین این سنگ ساختمانی از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و این عامل نیز به افزایش درخواست ها جهت خرید سنگ چینی انجامیده است.

اما برای اینکه بتوانید سنگ گوهره لرستان اصل را دریافت نموده و منافعی را از بابت خرید این محصول نصیب خود نمایید؛ لازم است از مراکز خرید مطمئن همچون این مرکز که به عنوان بهترین مرکز خرید سنگ گوهره شناخته شده؛ سفارش هایتان را بخواهید.

در این صورت است که می توانید مشاوره های پیش از خرید را توسط مشاورین فروش خبره دریافت نموده و در نهایت از سنگ هایی مطابق با درخواست و سلیقه خود بهره مند شوید؛ ضمن اینکه از شرایط تحویل فوری و کم هزینه سفارشات خود نیز برخوردار خواهید گشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.