مشاهده اولین فریم عینک طبی کائوچوئی مردانه که متعلق به زمان ایران باستان می باشد

ما برای مطالعه نوع فریم فریم عینک طبی کائوچوئی مردانه و فریم عینک طبی کائوچوئی زنانه و فریم عینک طبی کائوچوئی کودکانه بین تمتمی شهر ها و کشور ها گشتیم تا شهر مناسب را پیدا کنیم و در اخر به یک روستا در چین که مشکلات بینایی کودکان بسیار رایج است برخردیم.

چندین مطالعه گزارش کرده‌اند که کودکان مبتلا به عیوب انکساری که تحت اصلاح قرار نگرفته‌اند، نمرات پایین‌تری در تست‌های مختلف ورزشی و شناختی دارند و در هنگام اصلاح مشکلات بینایی، توانایی خواندن و عملکرد تحصیلی کودکان بهبود می‌یابد.

در بیشتر موارد، استفاده از عینک با کیفیت در زمان صحیح و مناسب می تواند به راحتی مشکلات بینایی کودکان را اصلاح کند.

8 متاسفانه، تعداد قابل توجهی از کودکان در روستاهای چین که می توانند از اصلاح انکسار (از طریق عینک های تجویز شده مناسب) بهره مند شوند، به نظر نمی رسد خدمات اصلاحی دریافت کنند.

بررسی‌های اخیر انجام‌شده در روستاهای چین نشان می‌دهد که کمتر از 33 درصد دانش‌آموزان عینک دارند و حتی تعداد کمتری از دانش‌آموزان از آن استفاده می‌کنند.

بر اساس نتایج مطالعه یی و همکاران، تنها یک ششم دانش آموزان نزدیک بینی در روستاهای چین از عینک استفاده می کنند.

عینک

سوء تفاهم در مورد مشکلات بینایی و عینک، و دست کم گرفتن یا ناآگاهی از مزایای استفاده از عینک منجر به نرخ پایین استفاده از عینک در روستاهای چین می شود. یک اطلاعات غلط رایج این است که استفاده از عینک باعث آسیب بیشتر بینایی می شود.

همچنین، علیرغم اینکه هیچ مبنای چشمی یا شواهدی مبنی بر اثربخشی آنها وجود ندارد، بسیاری هنوز معتقدند که یکی از راه های موثر برای پیشگیری و درمان نزدیک بینی انجام ورزش های چشمی است.

بسیاری از دانش آموزان، والدین و معلمان نمی دانند نزدیک بینی چیست و چگونه باید انجام دهند. درمان آن، و ارتباط بین اصلاح بینایی و عملکرد مدرسه.

بسیاری از اسناد اخیر بر راه‌هایی برای افزایش استفاده از محصولات بهداشتی ارزان قیمت و آسان مانند عینک تمرکز دارند. دو روش رایج پیشنهادی وجود دارد: کمپین های اطلاع رسانی و ارائه یارانه های بالا یا توزیع محصولات بهداشتی رایگان.

آموزش بهداشتی که مراقبین یا ذینفعان را هدف قرار می دهد، پتانسیل افزایش دانش سلامت، تغییر درک افراد و القای رفتارهای سالم را دارد که به بهبود جذب مراقبت های بهداشتی کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.