مصرف فلفل دلمه ای کبابی موجب سرطان در کودکان می شود

از آنجایی که یک فلفل دلمه ای کبابی متوسط ​​حاوی تقریباً 169 درصد از نیاز روزانه بدن به ویتامین C است که برای افزایش جذب آهن از روده مهم است.

خوردن فلفل شیرین در کنار غذاهای غنی از آهن به افزایش ذخایر آهن در بدن کمک می کند، که خطر کمبود آهن و کم خونی ناشی از آن را کاهش می دهد محتوای بالای ویتامین C فلفل دلمه ای همچنین به افزایش سلامت سیستم ایمنی کمک می کند.

فولات: اگرچه فولات به طور معمول به طور طبیعی در سبزیجات و میوه‌ها موجود نیست، فلفل دلمه‌ای قرمز و سبز حاوی مقدار خوبی فولات در میوه‌ها هستند و فلفل دلمه قرمز حاوی فولات بیشتری نسبت به فلفل‌های شیرین سبز است.

منگنز: فلفل شیرین سرشار از منگنز است و این ممکن است به کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان کمک کند، زیرا درصد این عنصر معمولا در بدن کم است. پوکی استخوان.

فلفل

فواید فلفل شیرین با توجه به قوت شواهد علمی فوایدی که شواهد علمی قوی دارند ارتقای سلامت چشم: فلفل زرد و نارنجی حاوی مقادیر نسبتاً زیادی از برخی از انواع کاروتنوئیدها مانند: لوتئین و زآگزانتین است.

به انگلیسی Lyse: Zeaxanthin که به کاهش خطر آسیب به شبکیه چشم در نتیجه آسیب اکسیداتیو کمک می کند، همانطور که یک مطالعه منتشر شده در Nutrients در سال 2013 نشان داد که خوردن غذاهای غنی از لوتئین و زآگزانتین به کاهش خطر ابتلا به سن کمک می کند دژنراسیون ماکولا به انگلیسی.

مخلوط چای سبز و ترکیبی به نام کپسایسین با کاهش گرسنگی و حفظ سیری باعث کاهش اشتها و میزان کالری مصرفی و در نتیجه کاهش وزن می شود، اما باید توجه داشت که این اثر به ویژه در مورد تعادل انرژی مثبت رخ می دهد.

انگلیسی: Positive Energy Balance که حالتی است که در آن فرد کالری بیشتری نسبت به کالری هایی که بدن می سوزاند می خورد.

برای کاهش التهاب؛ فلفل شیرین حاوی اسید سیناپیک و اسید فرولیک است که ممکن است خطر عفونت را کاهش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.