ممنوعیت مصرف تشک مسافرتی شب آرام در افراد دیابتی

بازوی تعالی تشک مسافرتی شب آرام را می توان در ساخت و ساز دوخته شده، پوشش زبر و دریچه های هوای میخ دار مشاهده کرد اما مواد کاملاً ارگانیک و ساختار دست ساز، خواب شبانه ای را برای صاحب جدید نشان می دهد، که ممکن است ارزش هزینه اضافی را داشته باشد.

ویژگی‌های آن و راحتی آن، آن را به یکی از گران‌ترین تشک‌های دنیا تبدیل کرده است.

Hypnos یک شرکت بریتانیایی است که توسط نسل چهارم خانواده کین تأسیس شده و به نام خدای یونانی هیپنوس نامگذاری شده است.

آن‌ها سال‌هاست که تخت‌های فنری جیبی لوکس را دست‌ساز می‌کنند و فناوری را برای کمک به مردم برای داشتن بهترین خواب ممکن در شب بهبود می‌بخشند. او معتقد است که همه افراد برای داشتن رویاهای بهتر و داشتن زندگی سالم تری سزاوار یک خواب خوب هستند.

برای ایجاد راحت‌ترین تشک‌ها، این شرکت مهارت‌های تاریخی را با فناوری‌های مدرن در حال تغییر و تنها بهترین مواد ترکیب می‌کند. Hypnotize قاطعانه معتقد است که آنها واقعاً “راحت ترین تختخواب های جهان” را دارند.

در حالی که توافق بر سر یک چیز دشوار است، مسلم است: آنها معتبرترین تولیدکننده تشک در بریتانیا هستند، که این واقعیت را نشان می دهد که آنها دارای مهر تایید سلطنتی هستند.

اگر یک تشک هیپنو می خواهید، می توانید انتظار داشته باشید که برای یک تشک حدود 15000 دلار سرمایه گذاری کنید. ویژگی‌های آن و راحتی آن، آن را به یکی از گران‌ترین تشک‌های دنیا تبدیل کرده است.

Kluft ممکن است خاورمیانه ای به نظر برسد، اما این برند در واقع در ایالات متحده مستقر است و تشک های درجه یک تولید می کند. آنها این تشک ها را در تاسیسات پنسیلوانیا و کالیفرنیا دست ساز می سازند.

لایه های لحاف تشک رویال آسنت لوکستاپ از ابریشم ژاکارد بلژیکی و الیاف آلپاکا تشکیل شده است. لایه ای از لاتکس طبیعی و فوم پیچ خورده به خنکی و تنفس کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.