گوشت بلدرچین در کشتارگاه موجب افزایش درآمد رانندگان تاکسی شد

گوشت بلدرچین در کشتارگاه و تخم بلدرچین سرشار از لسیتین و سفالین هستند که از مواد مغذی ضروری برای فعالیت های عصبی سطح بالا هستند و تاثیری در تقویت مغز دارند. ت

خم بلدرچین همچنین حاوی موادی مانند روتین است که می تواند فشار خون را کاهش دهد و برای بیماران مبتلا به بیماری های قلبی عروقی مقوی ایده آل است.

بلدرچین معروف به پرنده بلدرچین، بلدرچین وان، بلدرچین گندم سیاه در دوران باستان.

به قول معروف: «اگر می خواهی پرنده بخوری بلدرچین بشمار». گوشت بلدرچین لطیف و معطر است، معطر است اما چرب نیست و همیشه به عنوان درجه برتر پرندگان وحشی ذکر شده است.

در اوایل دوره بهار و پاییز و دوره کشورهای متخاصم، گوشت بلدرچین به عنوان یک خوراکی نادر مورد استفاده قرار می گرفت و در اعیاد بزرگان دربار ظاهر می شد.

در حال حاضر حدود 60 نوع غذا با گوشت بلدرچین، تخم مرغ، جگر، کمر، استخوان، پنجه و غیره پخته می شود که مورد پسند مهمانان داخل و خارج کشور است.

گوشت بلدرچین نه تنها طعم بهتری نسبت به مرغ دارد، بلکه ارزش غذایی و دارویی بهتری نسبت به مرغ دارد، میزان پروتئین موجود در گوشت آن می تواند تا 24.3 درصد باشد و همچنین حاوی انواع نمک های معدنی، لسیتین، هورمون ها و انواع مختلف است.

اسیدهای آمینه ضروری برای بدن انسان گوشت بلدرچین به عنوان یک غذای پر پروتئین، کم چرب و کم کلسترول، به ویژه برای افراد میانسال و مسن و بیماران مبتلا به فشار خون بالا و چاقی مناسب است.

ارزش غذایی تخم بلدرچین بالاتر است و در مقایسه با تخم مرغ دارای 30 درصد پروتئین، 46.1 درصد آهن، 20 درصد ویتامین B1، 83 درصد ویتامین B2 و 5.6 برابر لسیتین است. تخم بلدرچین همچنین حاوی موادی مانند ویتامین P و عنصر ضد فشار خون روتین است.

بلدرچین یک مقوی ایده آل برای افراد است و بیشتر افراد می توانند آن را بخورند که خوشمزه و مغذی است. آیا اکنون ارزش غذایی بلدرچین را می دانید؟ آیا آنقدر گرسنه هستید که دهانتان آب می زند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.